KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123257
nr 1612 3257
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -77, Trosaland. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 68x79 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:24:47
10/4 12:38:22